השכרת לימוזינה

כל המידע שנצרך עבור לימוזינה

מהו רכב מסוג לימוזינה?

לימוזינה הוא סוג רכב המיועד למטרות בילוי ברמה איכותית, גבוהה ומפנקת. כאשר כל המטרה שבה נבנתה \  תוכננה הלימוזינה זה לצורך כיבוד ופינוק הלקוחות שרוצים לחוות חוויה אחרת, שונה, מתקדמת, ושרוצים לפנק את עצמם ברמה הכי גבוהה שיש כל זה יחד עם רצון ליהנות מהרגע ונצל את חווית הנסיעה מקסימום להנאה מובטחת ומיוחדת.

למי מיועד רכב מסוג לימוזינה?

אמנים שרוצים בזמן הופעה, אחרי או לפני ההופעה זמן \ נסיעה שנותנת להם נוחות כדי להגיע להופעה עם כוחות ושיוכלו לנוח אחרי הופעה בצורה מיטבית ולא מעייפת. זמרים שנוסעים נסיעות ארוכות לצורך ביצוע הופעות במקומות מרוחקים ורוצים לנוח בדרך וליהנות בדרך מחוויית נסיעה מפוארת ומפנקת. פוליטיקאים שמקיימים פגישות חשובות וצריכים להראות באופן ייצוגי עבור האנשים שאיתם הם נפגשים. חתן וכולה שרוצים להפוך את יום חתונתם והלווי שלהם לרמה הרבה יותר ממה שהם רגילים וליהנות מנסיעה מפנקת מיוחדת וחלומית עבור היום הגדול שלהם.

מתי עולה הצורך לשכור רכב מסוג לימוזינה?

כאשר אדם רוצה ליהנות מהדרך מהשהייה ומהמסלול הוא בעצם רוצה להפוך את החווית נסיעה ושהייה שלו למושלמת ובדיוק כאן כשאדם החליט והגיע למסכנה שהוא רוצה להתפנק מכל העולמות גם מהנסיעה גם מהשהייה וגם מהמסלול הוא שוכר לימוזינה. הלימוזינה נותנת אלגנטיות לחוויה נותנת תחושה של יוקרה של איכות ולכן המון אנשים שרוצים לשדרג להם את הנסיעה \ השהייה בוחרים בלשכור לימוזינה ליום שלהם ובכך ביחד עם הלימוזינה הם הופכים את היום שלהם למשודרג יותר, איכותי יותר, ונעים יותר לכן המון אנשים בוחרים בלשכור לימוזינה ליום שלהם ואנחנו לא מתחרטים לתת להם את השירות.

בחרתם לשכור לימוזינה מה עלכם לעשות עכשיו?

קודם כל ולפני הכול הולכים אך ורק למי שיש עליו המלצות מקצועיות ואחד שביצע מס' עבודות בעבר,

אחרי שחיפשתם וחיפשתם ובסוף לאחר כל החיפושים והגעתם אלינו לסוויטובוס אנחנו חייבים לומר לכם שעשיתם את הבחירה הנכונה. מעולה אז בחרתם בנו לבצע לכם את שירותי הלימוזינה אנחנו חייבים להיות כנים, לא טעיתם.

אז אחרי שבחרתם לכם את מי שהכי מתאים לכם והכי מרגיש לכם נכון אתם בשלב ראשון מבקשים לראות עבודות שהוא ביצע בעבר כדי לבחון את תודעת השירות בלימוזינה שלו את רמת האיכות בלימוזינה ואת רמת הנראות בלימוזינה ודבר נוסף שלא פחות חשוב מכלל הדברים שדברנו עליהם שזה אך ורק אצלכם בלב. כשבוחרים לימוזינה אנחנו בעצם בוחרים את מי שבעצם יהפוך לנו את היום לאיכותי חלומי ומטרוף לא פחות חשוב שבוחרים לימוזינה בוחרים גם את בעל הלימוזינה לראות שהוא נעים לכם לראות שהוא מאיר לכם פנים לראות שאתם משדרים על אותו תדר כל זה לא פחות חשוב מכל שאר הדברים שדברנו עליהם, שזה איכותי הלימוזינה, סוג ותודעת השירות בלימוזינה ושראיתם את שאר העבודות. יש בידכם עכשיו כבר 80 אחוז מכל מה שצריך כדי להתקדם ליום שהלימוזינה תלווה אתכם ליום הגדול שלכם. עכשיו רק נותר לראות שהמחיר הולם, הוגן, ומתאים עבורכם. אז בדקתם הכול ראיתם שהכל יושב ותפור בדיוק עבורכם המחיר האיכות השירות ובוודאי גם האדם עצמו מזל טוב זה הזמן לסגור את התאריך שמתאים לכם ולשלם את תשלום המקדמה עבור דמי הרצינות ומה שרק נשאר הוא לחכות ליום שהתאריך יגיע ופשוט לקחת את היום הזה וליהנות מכל מה שיש ללימוזינה להציע לכם ולכל מה שסביב לה.

איזה סוגי רכבי לימוזינה יש בישראל?

בישראל כמו בישראל קיימת תחרות רבת מרווח גם בתחום התיירות והבילוי לכן בהתחלה כאשר רק התחילו עם הבאת רכבי הלימוזינה לישראל היו מס' לימוזינות בודדת שהעניקו חוויות שירות שונות לצורך בילוים הסעות ברמה גבוהה שהייה וזמן איכות עם הלקוחות, כמו שכולנו מכירים הישראליות שלנו לא יודעת להסתפק במועט ואם השנים הדרישה לרכבים מסוג לימוזינה עלה בקרב אירועים מפוארים חתונות ומפגשים של משפיעים כאלו ואחרים והשקות ימי צילום ועוד כל מיני לקוחות שרצו לחוות חוויה ברמה יותר איכותית ממה שהם מכירים.

לאחר עלית הדרישה והצורך בשוק הבילוי והתיירות התחילו עוד ועוד חברות לייבא רכבים מסוג לימוזינה לישראל וכל זה כדי להרחיב את מעגל רכבי הלימוזינה ללוקחות בישראל בידיעה שהישראלים אוהבים את הבילויים והחופשות והימים הגדולים. לאחר זמן לא קטן נוצר מגוון רכב משונה ומהודר של רכבי יוקרה מסוג לימוזינה שלא מביישים שום רכבי יוקרה במדינות הכי חזקות שבהם קיימים מספר גדול של לימוזינות כמו למשל ארצות הברית, דובאי, ועוד מס' מדינות שהשימוש שלהם ברכבי יוקרה עולה על הצורך של שאר המדינות. בישראל קיימים כמה סוגי רכבי לימוזינה סוג אחד הוא הלימוזינה לכל מיני אירועי חברה בת מצוות מסיבות רווקות וסגנון כזה של אירועים הלימוזינה לרוב תהיה הלימוזינה הנחותה בשלל קטגוריית הלימוזינות וזה בגלל אופי האירועים שמתרחשים בה. סוג נוף של לימוזנה הוא לימוזינה לחתונה לרוב לימוזינה לחתונה תהיה גדולה יותר מרווחת יותר וגבוהה  יותר כדי ליצור לחתן והכלה חלל ישיבה ומנוחה גדולים כדי לתת לכלה את כל המרווח הרצוי בשבילה כדי לשבת בנחת ובמרווח עם שמלת הכלה שלה וגם לחתן לתת את כל המקום הנדרש לו עבור נסיעה בצורה נוכה מרווחת כדי שיוכל לנוח בדרך לחתונה כשי שיוכל להגיע עם כוחות חזקים לחתונה שלו. סוג נוסף ומאוד מעניין של לימוזינה שהוא לימוזינה כבר בקטגוריה כבר יקרה יותר לרוב הלימוזינות בקטגוריות האלו יעלו הרבה יותר כסף יהיו ברמת גימור הרבה יותר גבוהות ותודעת השירות בהם יעלה למעלה מהמצופה ללימוזינה שמופעלת בישראל, לימוזינה כזו בדרך כלל תשרת אושיות בכירות כמו למשל אורחים בכירים שחקנים עולמיים, זמרים עולמיים, ואנשי מפתח בעולם העסקים שמגיעים לישראל לצורך חופשה, עבודה, או פגישות כאלו ואחרות. לצד כל סוגי רכבי הלימוזינה האלו קיים סוג לימוזינה נוסף שהוא לימוזינה משוריינת על מנת להיות מקום מוגן לנוסעים והנמצאים בתוכה. לימוזינה כזו ברוב המקרים תהיה ברמת גימור יוצאת דופן ביחס לשאר הקטגוריות בשל המטרה שלשמה היא תוכננה צורתה לרוב תהיה עגולה יותר לימוזינה כזו כבדה יותר בגלל אופיין המיגון שקיים עליה, לימוזינה כזו תשמש בדרך כלל אנשי מפתח בתחום ניהול מדינות, פוליטיקאים בכירים, נשיאים ממדינות זרות, כמו כן ראשי ממשלה ושרים ממדינות שונות. לצד כל האנשים שדברנו עליהם לא פעם עולה הצורך להשכיר את הלימוזינה המשוריינת עבור אנשים פרטים כמו למשל עשירים גדולים שחוששים מתגובות שחיטה או אנשים בכירים בעולם הבידור העולמי שמרגישים חשש לנוע בתוך שטח מדינת ישראל ללא לימוזינה מסוג לימוזינה משוריינת.

למה כדאי לבחור ליום הגדול שלכם לימוזינה?

השאלה הראשונה שנשאלת תמיד היא למה לימוזינה? למה לא ג'יפ יפה? למה לא רכב יוקרה שטוח כזה?  למה לא איזה רכב אספות מטורף מתקופת הרומאים? ואלו שבכלל מגזימים שואלים לפעמים למה לא באופנוע? אז קודם כל ולפני הכול צריך להתחיל מהתחלה.. מה בעצם אנחנו רוצים כאשר אנחנו פונים להשכרה של לימוזינה? מה המטרה הראשונה שבגללה בחרתם לשכור לימוזינה? ולא אחד מהרכבים שדברנו עליהם בהתחלה.. נכון הרכבים האלו הג'יפ הענק והיפה הרכב אספות המשובח ואפילו הרכב יוקרה השטוח שלא נדבר על האופנוע שהוא בכלל לא נכנס לקטגוריה שלנו אבל בכל זאת הכנסנו אותו בשביל המתחכמים. בכל הכלי רכב האלו קיים דבר אחד שמה הוא בעצם? פוזה.. שלא תטעו פוזה הוא דבר טוב אבל לא כשהוא מגיע לבד, כאשר בכלי שלנו יש רק פוזה בלי באמת תוכן אמיתי לא עשינו בזה כלום, ולמה אנחנו אומרים את זה? כאשר אתם בוחרים בלימוזינה לרכב שישרת אתכם ביום הגדול שלכם את בוחרים כמו פוזה גם איכות גם שירות וגם נוחות כל זה נכנס תחת קורת גג אחת שנקראת לימוזינה ואנחנו נסביר על מה בעצם אנחנו מדברים. כאשר אנחנו רוצים להתפנק בזמן שהייה \ זמן נסיעה \ זמן המתנה הדבר הראשון שאנחנו צריכים לטובתו הוא מרחב נוחות קודם כל מרחב, מרחב עבור מקום הישיבה, מרחב עבור מקום המנוחה וכדומה לכן כשבוחרים באחד מהרכבים הראשונים שדברנו עליהם כמו למשל ג'יפ יפה או רכב אספות כזה או אחר או בוודי רכב יוקרה שטוח ובטח ובטח באופנוע אז כבר וויתרתם על מרווח הנוחות שלכם, ומה אמרנו דבר ראשון ליצור חוויה אמיתית וכייפית צריך קודם כל מרווח מספק לכלל המבלים. לכן כבר דבר ראשון למה בעצם כדאי לבחור בלימוזינה ליום הגדול ולא ברכבי פוזה שלא נותנים ערך חוץ מי תמונה רגעית ולא גורמת לכם להנאה אמיתית כמו שאנחנו רוצים. דבר נוסף הוא האורחים, ברכב לימוזינה ניתן לארח אורחים לזמן הנסיעה והשהייה מה שלא ניתן ברכבי יוקרה קטנים שאנחנו שוכרים צורך ימים כאלו. ביום הזה אנחנו רוצים להיות מקופים באהובים שלנו בחברים שלנו במשפחה שלנו ובאנשים שחשובים לנו באמת לכן כשאנחנו בוחרים בלימוזינה אנחנו בוחרים בשאר האורחים החשובים שאנחנו רוצים לידנו בזמן הזה לכן כשבוחרים בלימוזינה אנחנו בוחרים גם בסובבים היקרים לנו. דבר נוסף ואחרון הוא מה שדברנו עליו בהתחלה שזה כל עניין השוואוו, פוזה כמו שאמרנו בהתחלה זה דבר חשוב אבל הוא חשוב בתור עניין נלווה ולא בתור עניין ראשי לכן ברגע שיש לנו גם שוואוו אנחנו שמחים ואין אפילו מה לדבר כאשר רואים את הלימוזינה אין אחד שלא מסובב את הראש זה רכב שפשוט מוריד עיניים ולא סתם הוא ככה כי כולם יודעים מה מסתתר מאחוריי החלונות השחורים עולם שלם של חוויה בלתי נשכחת חוויה עוצרת נשימה של אין ספור הנאות מטורפות וכל זה בזמן נסיעה אפילו לא צריך לנסוע במיוחד כדי ליהנות מכל זה, זה פשוט תוך כדי נסיעה שזה מה שמטורף בכל הסיפור הזה..

לסיכום לימוזינה הוא רכב בילוי מפואר מפנק איכותי ולא מאכזב אף פעם שווה לנסות בטוח שלא תתאכזבו מלבלות יום בתוך לימוזינה.

Call Now Button