סוויטה מפוארת

מה זה סוויטה למעשה ?

מה היא סוויטה בעצם ואיפה למעשה אנחנו יכולים לראות את עצמנו פוגשים בסוויטה? בישראל בשונה ממדינות זרות אחרות מדינת ישראל היא מדינה ששעות העבודה בה וזמני העבודה הם מהגבוהים בעולם לכן יותר מכל מדינה אחרת כישראלים רוצים לצאת לנופש הם רוצים להתפנק ושרוצים חופשה מפנק רוצים סוויטה. סוויטה מפוארת לרוב זה חדר אירוח מפנק שכולל בתוכו מיטות אירוח מפנקות, מיני בר, ג'קוזי ושירותים מפנקים, חלל מנוחה סלון מרווח לרווחת האורחים, ודבר שכמעט יותר חשוב מהכול בסוויטה זה הפרטיות האין סופית של האורחים – הכול לשרותכם ורק בשבילכם.

איזה אורחים נראה שרוצים לנפוש בסוויטה ?

אורחים שנראה שאוהבים לנפוש בראש ובראשונה זה יהיה אורחים לרוב בעלי מעמד כלכלי שיכולים להרשות לעצם להתפנק בסוויטה מפוארת בזמן החופשה שלהם, אורחים נוספים זה אורחים שהם רוצים להרגיש על גג העולם ליום חופשה קצרה – לרוב האורחים האלו יתפעלו יתר מהאורחים בעלי המעמד הכלכלי מקוון שאצלם זה פעם ראשונה שהם נחשפים לחופשה ברמה נופש כזו גבוהה.

אך נראית חופשה בסוויטה חלומית ?

כשיודעים לבחור בסוויטה הנכונה מרגישים את זה בחופשה – אך זה מרגישים את זה בפועל? אז ככה חופשה בסוויטה צריכה להיות במקום הראשון בסל אופציות לחופשה בילוי ולמה זה בעצם תמיד אמור להישאר על המקום הראשון? בגלל שסוויטה טובה יודעת לתת את התחושה הזאת שאתם מלכים אמיתיים ולפנק אתכם עד חצי המלכות – אז אם בחרתם בסוויטה הנכונה אתם תרגישו על גג העולם מלכים  וזה יראה לכם כמו חלום שמתגשם, רמת הפינוק תהיה ברמה שלא הכרתם ופשוט לא תרצו לעזוב את הסוויטה.

מה רצוי שיהיה בסוויטה שאנחנו נופשים ?

אז קודם כל חשוב זה המיקום – חייב שיהיה נוף עוצר נשימה כזה שלא תרצו לעזוב את הסוויטה שרק תשבו ותתבוננו בנוף שלכם, דבר נוסף זה ג'קוזי מפנק שתוכלו להנות בשהייה במים מבעבעים וחמים למרגלות הנוף, שירותים שיהיו מרווחים שתוכלו להתארגן להתלבש בצורה נוחה שיהיה מראה גדולה שתכלו לראות אתכם בזמן ההתארגנות בצורה מיטבית, דבר נוף וחשוב זה חדר שינה שיהיה בו מיטה גדולה, נוחה, מרווחת ונעימה

Call Now Button