אוטובוס לימוזין

מזה בעצם אוטובוס לימוזין ?

אוטובוס לימוזין זהו אוטובוס שנבנה והוסב להיות לימוזין בפני עצמו, זאת אומרת אוטובוס לימוזין הוא נועד לשרת בעצם אנשים שרוצים שירות לימוזין אבל ברמת פינוק גבוהה יותר כמו מרווח גדול יותר נוחות אופציה לעמוד וללכת בתוך הלימוזין וגם ליהנות משירות מטבח גדול סלון וחלל נוסעים ענק ומפנק ועל כל זה יש גם אמבטיית ג'קוזי עם שירותים ובסוף בסוף חדר שינה מפנק ורחב..

מה ההבדל בין אוטובוס רגיל לאוטובוס לימוזין ?

אוטובוס רגיל נועד לקחת מס' רב של נוסעים ממקום א' למקום ב' כל זה בהתחשב בכמות הנוסעים הגדולה שרוצים להעביר ממקום למקום ולא במתחשב באיכות הנסיעה וצורך העברת הנוסעים.היום כאשר רוצים להעביר אנשים ממקום למקום בצורה מהירה ובפחות הלוך וחזור משתמשים באוטובוס \ מיניבוס וכאלו על מנת לשמש העברה מהירה. כאשר רוצים להסיע מס' קטן של אנשים ובאיכות גבוהה לוקחים אוטובוס לימוזין, ולמה זה כי אוטובוס לימוזין תוכנן ונבנה בדיוק ההפך ממה שאוטובוס תוכנן – הוא קודם כל נבנה לאיכות הנסיעה וחווית הנוסע ואז על כמות מס' הנוסעים ולכן ההבדל בניהם ברור מאוד.

למה צריך לבחור דווקא באוטובוס לימוזין ?

אוטובוס לימוזין כשמו הוא זה אוטובוס שכלפי חוץ זה בעצם אוטובוס לכל דבר ועניין ומבפנים הוא לימוזין מפוארת ונהדרת שנותנת חוויה אירוח מטורפת ללקוחות שבחורים באוטובוס לימוזין, כמה וכמה מאפיינים בולטים שקיימים באוטובוס לימוזין שעולה על שאר הלימוזינות שקיימות בשוק. א – אוטובוס לימוזין גדול בהרבה מילומזינה גדולה ככל שתהיה ב – אוטובוס לימוזין מפנק ומאפשר חווית אירוח גדולה ועצומה ממה שקיים בלימוזינה רגילה. ג – אוטובוס לימוזין נותן שירות אירוח ברמה של סוויטה וכולל בתוכו את כל הדברים הנדרשים כמו חדר שינה, מטבח, סלון, שרוקלחת ועוד.

לאיזה אירועים אפשר לשכור את האוטובוס לימוזין ?

אז קודם כל קיימים מס' אירועים שניתן לשכור את האוטובוס לימוזין ובכך גם להפוך את האירוע למשודרג יותר ועוצמתי יותר, אז קודם כל בראש ובראשונה זה ליווי חתן וכלה ליום חתונתם, זה מאפשר לחתן כלה מקום נוח לרווחתם נותן להם את האפשרות לעשות ולבצע את כלל הסידורים שיש להם ביום הגדול שלהם באותו מקום בנחת ובכייך וכל זה גם הולך איתם ולוקח אותם גם למקום האירוע. נוסף זה יום סוויטה מפנק בכל מקום שהאורח בוחר אפשר לקחת את האישה לירח דבש את החברה למתנת יומלדת וכו' וכל זה בלילה מפנק בכל מקום שתבחרו על המפה.

לסיכום אוטובוס לימוזין.

אוטובוס לימוזין זה האופציה לקבלת שירותיי לימוזינות ברמה הגבוהה ביותר באופן ובצורה שאין לה שתי פנים, כשאתה שוכר אוטובוס לימוזין ההבדל ניכר מאוד בין זה לבין לימוזינות אחרות החוויה עולה בהמון מכל דבר אחר ולכן חייב לנסות לפחות פעם אחד חוויה מסוג אוטובוס לימוזין.

Call Now Button