לימוזינה לחתן כלה

למה דווקא לימוזינה לחתונה ?

סביב חתונה קיימים לא מעט התעסקויות כאלו ואחרות על מנת להוציא יום שהוא יהיה יום מושלם עבור זוג – גבר ואישה שהופכים ביום הגדול שלהם מכל אחד לחוד לזוג, בעצם משנים את הסטאטוס בהם הם נמצאים, לכן כשבדובר בחתן כלה לא מדובר בעוד זוג לקוחות לכן אנחנו רוצים לתת את המיטב עבור החתן והכלה שלנו וכאן למעשה נכנס עניין רכב הלימוזינה שהופך אתכם מעוד לקוחות ללקוחות מס' 1.

חתן \ כלה \ שניהם יחדיו על הלימוזינה ?

 כשעולה הרעיון על לימוזינה לצורך ליווי ביום החתונה הוא מגיע מהרבה סיבות כל אחד ושלו אבל בסוף כשההחלטה מתקבלת עולה השאלה אך לעשות את זה? האם הלימוזינה תלווה אתכם לכל היום? או רק לחלק ממנו? את מי יאסוף קודם? את החתן? את הכלה? לאיפה נסע? איזה חברים נצרף? לא מעט שאלות עולות – ולכן אנחנו כאן על מנת לעשות לכם סדר. אז קודם כל צריך להבין לצורך מה שכרנו את הלימוזינה. לצורך תמונות יפות? לצורך נוחות? לצורך זה שיהיה אפשר לנסוע כל המלווים יחדיו? אז אחרי שהבנו מה בעצם הצורך האמיתי עכשיו ניתן רק לבחור את החבילה המתאימה לכם ולעוף עליה.

אך יודעים איזה לימוזינה כדאי לבחור לחתונה ?

כשרוצים לשכור לימוזינה לחתונה זה לא כמו לשכור לימוזינה לבת מצווה או ליום צילומים כזה או אחר זה לימוזינה שצריכה לתת לחתן והכלה גם נוחות, גם מרווח, גם מקום להניח את כל הדברים שלהם בנחת וגם מקום שיוכלו להתפנק בו לפני האירוע הגדול שלהם וכל זה אמור להתכנס לתוך רכב אחד שאתם שוכרים שנקרא בעצם רכב לימוזינה להשכרה. אז דבר שהוא חשוב מאוד הוא קודם כל לראות שכל מה שאתם מחפשים לקבל ברכב הלימוזינה קיים באותו הרכב, כל לימוזינה מציעה משהו אחר. דבר נוסף ולא פחות חשוב זה המחיר צריך לראות שהמחיר שאתם משלמים הולם את השירות שאתם מקבלים ודבר אחרון הוא האדם שנותן לכם שירות אתם חייבים שיהיה בנכם חיבור טוב אם זה לא קיים וותרו וחפשו לימוזינה אחרת.

איזה עוד שירותים חתן וכלה יכולים לקבל בלימוזינה ?

אז כמו שאמרנו בהתחלה סביב החתונה קיימים מס' אירועים שבהם אפשר לקבל את השירות של לימוזינה. הראשון והמוכר הוא ללוות את החתן והכלה ביום החתונה ולבסוף היום להניח אותם בחתונה ושם החוויה נגמרת. השני שגם הוא לא פחות חשוב הוא מסיבות רווקים ורווקות שזה עולם שלם בפני עצמו אנשים שרוצים לחוות חוויה אמיתית ואיכותית עם החברים שלהם לפני שהם מתחילים בבניית ביתם הפרטי כזוג. והשלישי הוא משהו שנכנס לאחרונה כאן בישראל ולשמחתנו גם תופס תאוצה בקצב, לא רגיל – צילומי טראש "Save the day" זה יום שבו הלימוזינה מצטרפת אלכם ליום צילום שלכם ונותנת לכם גם תיבלון נורא יפה לתמונות וגם נותן לכם לעבור את היום הזה בנוחות ובכייף.

מה חייב להיות בלימוזינה בחתונה שלכם ?

כשהחתן \ הכלה \או שניהם ביחד באים ליום ליווי בלימוזינה חייב להבין שמגיע להם ה-כ-ל ביום הזה ולכן בלימוזינה שאתם שוכרים ליום החתונה חייב להיות – בר שתייה, כסאות נוחים, מזגן חזק וטוב כדי שהכלה לא תזיע מהתרגשות וימרח לה כל האיפור, מערכת סטריאו שתעיף לכם את המוח ביום הזה, עוד דבר שחייבים מרווח שיהיה לכלה מקום לשמלת כלה בכייף ולחתן מקום לשבת בכייף, דבר נוסף שחייב חייב לבדוק שיש לך בלימוזינה הוא נהג טוב אחד שזורם שנוהג בבטחה שנותן אווירה והכי הכי חשוב יביא אתכם לאירוע הגדול שלכם בשלום בבטחה ושמחה.

כמה עולה לימוזינה להשכרה בחתונה ?

הרבה פעמים אנשים מחפשים לקנות את הזול ולקבל את היקר – לפעמים זה עובד אבל לרוב לא, לכן כשמדובר ביום חתונה לא לוקחים צ'אנסים וכשהולכים לשכור לימוזינה לחתונה הולכים על הבטוח ביותר ולא על הזול ביותר. המחירים משתנים בגלל לא מעט משתנים למשל – סוג הלימוזינה, רמת הביקוש, כמות ק"מ נסיעה ביום הליווי, שירות שהלימוזינה מציעה ללקוחות שלה, מס' מקומות ישיבה ועוד.

איזה סוג חבילות שכירות יש ללימוזינה לחתונה ?

חבילות שכירות משתנות בהתאם לכל חברה שנותנת שירות בנושא לימוזינות בישראל. מה שחשוב לדעת הוא שהחבילה שאתם מקבלים יודעת לתת לכם הספק על שלל השירותים שאתם רוצים לקבל ביום הליווי, ואם ולא קיימת בחברה שאתם רוצים לשכור את הלימוזינה חבילה מתאימה כדאי שתנסו לבנות חבילה שמתאימה עבורכם אצל בעל הלימוזינה ואם אין באפשרות החברה לתת לכם את 100% מהשירות שאתם רוצים לקבל, אל תסגרו ותחשפו חברה אחרת שתפנק אתכם, אתם חייבים להבין כשאתם משכירים לימוזינה אתם חייבים לקבל במדויק את כלל השירותים שאתם רוצים ואם לא קבלתם וותרו על העסקה. זכרו – אתם חתן כלה מגיע לכם את השירות הכי טוב שקיים!! 

איזה לימוזינה יותר יפה לחתונה ?

אנחנו מאמינים שכל הלימוזינות בישראל יפות אבל ויש אבל גדול יש צורך גדול בהבנה למה בעצם אנחנו שוכרים את הלימוזינה ומתי אנחנו שוכרים באיזה תאריך? כשהלימוזינה מלווה רק כלה אז מומלץ לקחת לימוזינה לבנה, נמוכה ושלא תהיה גבוהה זה חשוב מאוד בשביל הכלה. אם הלימוזינה מלווה את החתן אז כדאי לימוזינה שחורה, גבוהה שיתן תחושה של ג'יפון אפילו. ואם זה חתן וכלה ביחד שנוסעים בלימוזינה אז כדאי לימוזינה לבנה קצת, גבוהה לתת קצת תחושת עליונות, כל זה ביחד עם קישוט מוזהב ושחור יכול לתת לכם מראה מטורפת לחתונה שלכם. בסוף על טעם וריח אין על מה להתווכח וכמו שאמרנו בהתחלה אנחנו לפחות רוצים להאמין שכל הלימוזינות בישראל יפות רק פשוט צריך לבחור את האחת שמתאימה בדיוק עבורכם.

איזה הרגשה יש כששוכרים לימוזינה ?

כשחתן וכלה שוכרים לימוזינה ליום החתונה שלהם הם בעצם רוצים לשדרג את יום החתונה שלהם ליום ברמה שהם עדיין לא הכירו. ואנחנו נסביר על מה אנחנו מדברים – לא מעט אנחנו רואים משפיענים, אנשי פוליטיקה בכירים, שחקנים, זמרים ועוד כל מיני אנשי עסקים בכירים שצורת החיים שלהם מעוררת קנאה ולמה זה בעצם? כי החיים שלהם מתנהלים בצורה  שאפתנית נוצצת ומראה לעולם שהכול טוב אבל לצערנו לא פעם זה רק כלפי חוץ וכל צורת החיים הזאת לא מביאה להם אושר. להבדיל חתן וכלה זה היום המאושר בחייהם ולכן כשמשלבים יום כזה מלא באור ובשמה ביחד עם הנאות כאלו זה מביא את החתן והכלה להתרגשות ולהפוך את היום הזה להנאה מטורפת.

כמה זמן לפני יום החתונה כדאי לחפש לימוזינה ?

זה שאלה ששואלים אותנו לא מעט פעמים וכל פעם התשובה שלנו משתנה, ולמה בעצם? מה אנחנו שקרנים? אז זהו שממש ממש לא ואפילו לא קרוב לזה אלה שמועד הסגירה של קביעת התאריך משתנה בהתאם לביקוש והעונה, כשחתן וכלה רוצים להתחתן זה לא קורה מהיום למחר אלה זה תהליך שנפרס לרב למעלה מארבעה חודשים ולכן כאשר אתם רוצים לשריין לכם תאריך ולהיות סגורים שאכן היום שלכם סגור עבורכם אז כמה דברים עליכם לעשות. הראשון זה לראות באיזה עונה אתם אם אתם בעונת הקיץ היינו ממליצים לכם להתחיל לחפש לפחות 3 חודשים מראש ואם כבר מצאם אז גם לשלם מקדמה – לצערנו לא פעם אנשים פונים אלינו בבקשה לשכור אותנו בזמן העונה מהרגע להרגע ואנחנו מבינים שהם סגרו מראש לימוזינה ושיריינו להם אבל לא שלמו מקדמה ואז שהגיע רגע המועד בעל הלימוזינה מתרץ תירוצים שהוא לא יכול ותקוע וכו כדי לקחת עסקה משתלמת יותר, אז חשוב מאוד גם לשריין תאריכים מראש וגם לשלם מקדמה והכי חשוב לא לשכוח לשמור את תיעוד תשלום המקדמה!

האם אפשר לנסוע בכל מקום עם לימוזינה?

רכב לימוזינה הוא רכב מאוד מאוד ארוך וכל זה בשביל לתת לנוסעים בו מקום גדול ומרווח בזמן השהייה בתוכו. לרוב רכבים גדולים נמנעים מלהסתובב בתוך שכונות מגורים ומקומות צרים על מנת למנוע תאונות אפשריות במהלך הנסיעה. לימוזינה בגלל שהוא רכב שירות הוא יכול לפי חוק לנסוע ברוב חלקי הארץ למעט המקומות שהגדירו במפורש שלא ניתן בשונה משאר הרכבים הגדולים שחלים עליהם אין ספור של מגבלות תנועה בתוך הרים עירונים מקומות הומה אדם וכדומה. אם כל זאת למרות שלימוזינה על פי חוק יכולה לנסוע בלא מעט מקומו בישראל עדיין כשאתם מגיעים לשכור את הלימוזינה אתם חייבים לתת מסלול מלא ומדוקדק על מנת שיוכלו לבנות עבורכם מסלול שניתן באמת לעבור בו ולא לגרום לכם להתחיל ללכת ביום החתונה שלכם הליכות מיותרת בגלל שרכב הלימוזינה לא יכול לעבור. חתן וכלה לפעמים רוצים לנסוע לכותל \ מסעדות \ בתי מלון ואפילו לבתי קברות לבקר אנשים שחשובים להם שכבר עזבו את עולמם. לכן חשוב להקפיד לתת מסלול מדויק ועדכני לפני סגירת העסקה.

האם כדאי לשכור לימוזינה בלי נהג ?

לא פעם אנחנו מקבלים שיחות מלקוחות שמאוד רוצים לקחת מאתנו שירות אבל ללא נהג – ואנחנו וודאי מסרבים בתוקף, "למה? יש לי חבר נהג מצוין הוא נהג מרוצים ויש לו מלא רישיונות והיה נהג של ראש הממשלה", מה לא שמענו?! הסיבה לקח קודם כל היא עבורכם אומרים לנו אני יכול לשכור רכב ששווה מיליון שקל בלי נהג למה אותך לא? אז אנחנו כאן כדי להסביר – רכב לימוזינה הוא רכב מיוחד שמגיע לרוב בהזמנה מיוחדת, מי שקונה רכב מסוג לימוזינה הוא מקבל הדרכה מלאה ומסודרת אך מפעילים רכב כזה ואך נוהגים בו, זה לא רכב רגיל הינה גז הינה ברקס יאללה נסענו הלוואי וזה היה ככה, תאמינו לנו גם הנהגים שלנו שהם הוכשרו במיוחד עבור הרכבים האלו לצערנו גם להם קורה לפעמים שהם עושים תאונות למרות שהם הוסמכו על הרכב באופן מדויק, תאמינו לנו לא שווה לכם להיכנס עם רכב כזה למוסך מניסיון. אז תבחרו לכם נהג שאתם סומכים עליו שאתם רואים שיש בניכם חיבור ופשוט תעופו על היום יש לכם במקום להתעסק בנהיגה.

 מה חתן וכלה רוצים ביום החתונה שלהם ?

חתן וכלה שמתחתנים חווים רגשות חזקים מאוד ביום הזה, רגש מאוד גדול ושמחה והרגשה של דרך חדשה ופתיחה של תהליך חדש שמתחיל ביום הגדול שלהם ואין ספור רגשות שמוצפים להם ביום הגדול שלהם, לכן הדבר שהם הכי צריכים זה רוגע, נחת, שלווה וכל מה שייתן להם להיות יותר רגועים ושמחים, לכן כשאתם סוגרים לימוזינה ליום הגדול שלכם אתם חייבים לדעת שבעל הלימוזינה שעומד מולכם חייב לתת לכם את כל התחושות האלו ואם שאתם באים לסגור את השכירות של הלימוזינה ליום החתונה שלכם אתם לא מרגישים ככה אל תסגרו את העסקה כי אם בהתחלה זה לא עבד אז גם ביום החתונה זה לא יעבוד לאל תתנו לכם להתפשר על כלום ביום חתונתכם מגיע לכם מעל הכול כדי לתת לכם את מה שאמרנו שלווה נחת רוגע ולא להפך, אתם חייבים לעוף על היום הזה שלכם!

האם אפשר להביא מלוויה ללימוזינה בחתונה ?

התשובה היא כן אבל צריך לקחת בחשבון כמה דברים. הראשון זה שיש מספיק כסאות עבור החתן הכלה ושאר האורחים שחלילה לא נשאיר את החתן או הכלה בלי רכב ולא יוכלו להגיע לחתונה. דבר נוסף שאתם חייבים אם המלווה או המלווה לא אנשים מרימים משמחים שעושים אווירה אז מקומם לא אתנו בלימוזינה, שיבואו למנה הראשונה ישימו צ'אק וילכו. דבר נוסף צריך לראות שיש שיווין במלווים של החתן למלווים של הכלה אחרת זה יכול למשוך את האווירה לפי הקבוצה הגדולה ביותר וזה לא תמיד נכון. דבר אחרון שחייב לתת עליו דגש זה שהמלווים חייבים להבין שהם עכשיו אנשי השירות של החתן והכלה ואם הם לא מבינים את זה אז כמו שאמרנו לשלוח להם הזמנה שיבואו, מנה ראשונה, צ'אק והביתה.

למה לבחור בסוויטובוס כשבוחרים לימוזינה ?

אז כמו שאתם יודעים לא חסרים סיבות למה דווקא לבחור בסוויטובוס כשרוצים לימוזינה לחתונה. לפני הכול אנחנו אוטובוס לימוזין כבר זה מעלה אותנו במס' רמות משאר הלימוזינות שקיימות היום בישראל, אצלו בסוויטובוס יש מרחב נוח ניתן לעמוד באופן מלא אצלנו מה לא ניתן בשום לימוזינה בישראל, גודל הסוויטובוס פי 3 בגודלו מהלימוזינה הכי גדולה שקיימת היום בישראל. כשאתם בוחרים בסוויטובוס אתם מקבלים הכול ב1 ולא צריכים לבנות הכול בכמה – אנחנו נסביר. בסוויטובוס ניתן להתארגן, להתקלח להתלבש להשתמש בשירותים בכל זמן השהות בסוויטובוס מה שממש לא קיים בשום לימוזינה כזו אחרת  בישראל. אצלו בשהייה אתם תוכלו ליהנות מחדר שינה מפנק הכולל 2 מיטות מתכוננות טלויזיה גדולה מזגן מפנק ועוד. הפריבילגיה הזו שניתן פשוט לקחת רגע ולהכנס לנוח במיטה של בית מלון 5 כוכבי מישלן נותנת רמה אירוח מהגבוהות שקיימות ולא ניתן לקבל את זה בשום לימוזינה בישראל. בחלל האירוח אתם תהנו משירות מיני בר מקרר ענק ומפנק סלון עם טלויזיה גדולים מאוד, מזגן להנעים את מזג האוויר החוויה הזאת ממש לא ניתנת בשאר הלימוזינות בישראל לכן כשאתם חושבים באיזה לימוזינה אתם רוצים לחתונה ברגע שתפגשו אתנו כבר לא  יהיה סיכוי ששתבחרו אחרת. בחלל הכסאות אין בכלל על מה להשוות – מדובר בחמישה כסאות מעור מפנקים שמתכוננים וניתנת לישנוי תנוחה קיים מרווחי ישיבה ענקיים כדי לתת את כל המקום הדרוש  בזמן שהייה ושלא יהיה מטרד מצד המקום למשל מיקום איפה שהרגלים, מרווח בין מושב למושב, משענת יד ועוד. כל זה מבוטח לכם במידה ותגיעו לסוויטובוס אנחנו לא יכולים להתחייב לכם שאת כל התנאים המופלאים האלו תקבלו בשאר הלימוזינות שקיימות בישראל. לצד  כל הכייף הזה האורחים שלנו יכולים להנות בזמן השהייה שלהם במערכת שמע מהיוקרתיות שקיימות היום בשוק כדי לתת להם חווית נסיעה מהטובים שקבלו. אנחנו בסוויטובוס יותר מנשמח לעמוד לשרותכם – מחכים לכם צוות סוויטובוס

Call Now Button